Aleksandra Senger

O mnie
Jestem małą, uprzejmą, silną i pracowitą osobą.

Joga w moim życiu
Jogę zaczęłam praktykować w 2007r. wiedziona ciekawością kultur dalekowschodnich, chęcią pogłębienia samoświadomości i dążeniem do jednoczenia ciała i umysłu, bo w harmonii odnajduję spokój. W trakcie studiów japonistycznych, mieszkając w Tokio, gdy Joga jeszcze nie była motywem przewodnim moich poszukiwań, zrozumiałam, że chcę doświadczyć życia w miejscu, w którym niegdyś narodziła się ta dyscyplina. Dlatego na dwa lata udałam się do Indii, gdzie żyjąc w różnych jej częściach na bieżąco mogłam obserwować jak duchowość, filozofia i pradawna wiedza o życiu przeplatają codzienność.  

Kwalifikacje i doświadczenie
Moimi doświadczeniami związanymi z praktyką Ashtangi dzielę się od 2012 roku. Podczas pobytu w Indiach dwa miesiące spędziłam w Mysore - kolebce Ashtanga jogi - na codziennej, intensywnej praktyce. 

Uczestniczyłam w warsztatach z Radkiem Rychlikiem, Katarzyną Peką, Mateuszem Dekerem, Magdą Nowaczyk, Balu Thevarem, Nancy Gilgoff, Manju Joisem i Kino MacGregor. Ukończyłam również kurs „Primary Adjustment Clinic” z Nancy Gilgoff.

Moje zajęcia
Na moich zajęciach zwracam szczególną uwagę na zachowanie balansu pomiędzy wysiłkiem i relaksem. Kładę nacisk na dokładnosć wykonania pozycji.

Motto
„Ashtanga joga jest dla wszystkich: starych, młodych, grubych, chudych... jedynymi ludźmi, którzy nie mogą praktykować jogi są ludzie leniwi.”

Sri K. Pattabhi Jois

Kontakt
tel. 517 218 583  e-mail.: aleks.hubert@gmail.com 
www.facebook.com/KamalaYogaAleksandra

facebook

YogaFriends