Ewa Gołaś

O mnie 

Lubię przyglądać się światu, ludziom, a także sobie i pewnie dlatego z wykształcenia jestem socjologiem, a z zamiłowania joginem. 

Na co dzień zajmuje się komunikacją i strategią marketingową, przez kilka lat byłam również badaczem – mam za sobą doświadczenie w prowadzeniu wywiadów indywidualnych i grupowych oraz warsztatów, co zdecydowanie pomaga mi pracować z ludźmi. 

Joga w moim życiu

Jogę praktykuję od 7 lat. Obecnie jest w trakcie kursu nauczycielskiego wg metody Iyengara prowadzonego przez Konrada Kocota. Wielokrotnie uczestniczyłam licznych warsztatach prowadzonych przez nauczycieli z Polski i zagranicy: Konrada Kocota, Jurka Jaguckiego, Ewę Wardzałę, Sharat Arora, Faequ’a oraz Corine Biria, Lois Steinberg, Stephane Lalo oraz Balu Thevar (w nurcie ashtangi viniyasa jogi).

Moje zajęcia 

Joga jest wspaniałym sposobem na pracę nad sobą: swoim ciałem, umysłem i emocjami. Na swoich zajęciach chcę dzielić swoimi doświadczeniami z praktyki własnej oraz u boku wspaniałych nauczycieli jakich dane mi było spotkać. Chciałabym zachęcić do podjęcia wyzwania jakie stawia nam joga – przekraczania siebie, własnych ograniczeń i nieustawania w poszukiwaniu.

facebook

YogaFriends