KONCERTY GONGÓW TYBETAŃSKICH

„Chodzi o to, żeby wyciszyć emocje. O to, żeby wprowadzić osoby uczestniczące w koncertach Gongów Tybetańskich w stan relaksu. Kiedy emocje opadną, poszerza się przestrzeń wokół nas. Przestrzeń, w której jest więcej miejsca na doświadczanie szczęścia, wypoczynku i życia”Katarzyna Jeleń-Pszkit

Koncert Gongów Tybetańskich to niezwykły koncert, zwany jest też kąpielą w dźwiękach gongów i mis.

Tego koncertu doświadcza się na leżąco, w takiej pozycji najlepiej działają na nas instrumenty – kiedy ciało jest wygodnie ułożone, przykryte, okryte, otulone, jak podczas śawasany. Zapraszamy w wygodnym ubraniu z własną matą, ew. poduszką pod głowę. (Centrum zapewnia maty zapasowe oraz koce).

O datach koncertów będziemy informować mejlowo i na FB.

Wydobywające się fale dźwiękowe z gongów i mis powodują, że drga cały nasz organizm, każda komórka. Wibruje w naszym organizmie woda, z której składamy się w przeważającej części, i te fale dźwiękowe dostrajają nasz organizm do lepszej, bardziej harmonijnej częstotliwości.

Dla Katarzyny Jeleń-Pszkit gongi to nie tylko pasja, ukończyła pełen cykl szkoleń w zakresie masażu dźwiękiem, uzyskując Certyfikat Institute fur Klangtherapie.

W zakresie terapii dźwiękiem szkoliła się też u Dona Conreaux (link: http://www.donconreaux.com ) uzyskując w roku …. Certificate of Completion Mysterious Tremendum Gong Master Training.

W latach 2000 – 2005 doskonaliła swoje umiejętności gry na gongach i misach grając u boku Dona Conreaux, dając szereg koncertów, pokazów tańca z gongiem oraz sesji terapeutycznych zwanych Gong Bath w wielu miastach Polski.

Koncerty bardzo często miały charakter free jazzowy. Z wielką przyjemnością grała w towarzystwie wspaniałych muzyków m.in. Krzystofa Ścierańskiego, Marka Bałaty, Mikołaja Trzaski, Phila Mintona, Petera Friisa Nielsena.

Oprócz gry na gongach Katarzyna Jeleń-Pszkit zajmuje się profesjonalnie masażem od 1998 roku. To właśnie fascynacja masażem doprowadziła ją do nowatorskiej formy masażu przy pomocy grających mis i gongów. W swojej pracy używa ekologicznych kosmetyków , które dodatkowo wpływają harmonizująco na nasz umysł, emocje i ciało, wprowadzając w stan dobrostanu psychicznego.

Z masażu można skorzystać w Studio LOVAYOGA ul. Skarbka oraz w salonie Catherine Studio Zdrowia i Urody (link: http://www.terapieautorskie.pl/ ) ul. Garbary 71/36

Prywatnie jest szczęśliwą mamą Michałka i żoną lekarza medycyny … konwencjonalnej. Lubi…

katarzyna@terapieautorskie.pl

tel. 516 772 022

facebook

YogaFriends