Warsztat Mateusza - Otwieranie klatki piersiowej w nowej odsłonie - 21 maja

Warsztat Mateusza - Otwieranie klatki piersiowej w nowej odsłonie.

Zazwyczaj pojęcie otwierania klatki piersiowej postrzegamy w praktyce jogi jako uwypuklanie przodu. Jednak klatka piersiowa i swoboda jej ruchu to przede wszystkim ruchy żeber na boki a także zaniedbywane zwykle plecy, nadmiernie często płaskie. Na tym warsztacie będziemy pracować na rozluźnieniem kolejnych warstw mięśni tułowia: najszerszych i piersiowych poprzez pracę ramion, mięśni międzyłopatkowych oraz dopiero potem mięśni międzyżebrowych. Ogromne znaczenie mają także mięśnie brzucha i prawidłowa ich praca w kierowaniu ciśnienia śródbrzusznego w stronę przepony.

Zapraszam zatem do praktyki i poznawania mechaniki oddechu jako centrum ruchu i pogłębionej świadomości ciała. Prezentowane podejscie jest bardzo uzyteczne nie tylko w jodze ale we wszystkich formach ruchu dlatego zapraszamy wszystkich chętnych, zwłaszcza tych którzy lubią dowiedzieć się i poczuć więcej!

Dnia 21.05 godz. 11:00-14:30
Ilość miejsc ograniczona, zapisy w recepcji.
Koszt warsztatu:

  • cały warsztat członkowie Yoga Friends posiadający ważny karnet. wejście z karnetu + dopłata 65 zł
  • cały warsztat pozostali uczestnicy 90 zł

Płatność wyłącznie gotówką.

Wpłaty są bezzwrotne.
Przy rezygnacji na 7 dni przed warsztatem wpłaconą kwotę można wykorzystać na inne zajęcia lub warsztaty w Yoga Friends w ciągu 3 miesiący.

facebook

YogaFriends