Zacznij ćwiczyć JOGĘ, Kurs "Wstęp do JOGI" Yoga Friends 23 maja

POWIADOMCIE ZNAJOMYCH - NOWY KURS - WSTĘP DO JOGI 23 maja 2017 – 23 czerwca 2017
Koszt: jak karnet na 10 zajęć w cenie 150 zł
Możliwość uczestnictwa w kursie na karty : BENEFIT, Multisport, OK System, FitProfit – BEZ DOPŁAT ! *

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu.
Wtorek: godz. 19:10 – 20:25 (Agnieszka) Piątek: godz. 19:10 – 20:25 (Nadia)

Kurs polecany wszystkim początkującym w jodze: tym, którzy pragną poprawić swoją kondycję fizyczną, uspokoić nieco swój rozbiegany umysł, opanować technikę dobrego relaksu, czy też na kilkadziesiąt minut porzucić szalone tempo codziennego życia. Cykl 10 zajęć wprowadza w podstawy jogi Iyengara. Uczestnicy poznają ok. 40 asan (pozycji), które budują siłę, wytrzymałość, równowagę oraz zwiększają elastyczność ciała. Kurs stanowi całość. Prowadzi od prostych pozycji ku bardziej złożonym. W metodzie Iyengara asany zostały sklasyfikowane w grupach, opierających się na anatomicznej strukturze ciała oraz wpływie, jaki wywierają na ciało i umysł. Są to pozycje stojące, skłony, asany siedzące, pozycje odwrócone, asany na brzuch i lędźwie, skręty, wygięcia do tyłu, pozycje regeneracyjne. Uczymy asan ze wszystkich grup, jednak kładziemy szczególny nacisk na pozycje stojące, ponieważ właśnie one stanowią solidny fundament do opanowania reszty asan. Asany praktykujemy w metodycznie ułożonych sekwencjach, na zakończenie poddając się kilkuminutowemu relaksowi.

Możliwość uczestnictwa w kursie na karty : BENEFIT, Multisport, OK System, FitProfit – BEZ DOPŁAT !

* Uczestnictwo na karty wymaga jednak wpłaty kaucji zwrotnej po zakończeniu kursu w wysokości 200 zł.
W przypadku nieobecności – możliwość odrobienia zajęć na dowolnej grupie „0” lub „0/I” u prowadzących kurs.
W trakcie kursu każdy uczestnik otrzymuje skrypt zawierający informacje o podstawowych asanach oraz wyjaśniający główne pojęcia jogi.
Na kurs obowiązują ZAPISY (w recepcji szkoły). Kurs rozpocznie się, gdy uzbiera się 12-os. grupa, w przecienym wypadku rozpoczęcie opóźni się o tydzień.

Poprzez systematyczną praktykę asan doskonalimy zarówno ciało jak i umysł, budujemy wewnętrzną równowagę i zadowolenie. Zapraszamy!

facebook

YogaFriends